Rezervovat

Dům hostů klášter Broumov

Zážitkové ubytování, konference, svatby, prohlídky, restaurace, kavárna, cyklistika, turistika.

Dopřejte si netradiční ubytování ve zrenovovaných mnišských celách, v atmosféře klášterního komplexu ze 13. století, v malebné krajině Broumovska během konference, svatby, víkendu či dovolené.

Ubytování - Ubytujte se v jednom z největších a nejkrásnějších klášterů ve střední Evropě!

Navazujeme na tradiční benediktinskou pohostinnost a nabízíme:

Dům hostů – hotelové ubytování s Wi-Fi zdarma pro konference, svatby, dětské skupiny, individuální turisty. K dispozici je 94 lůžek v citlivě upravených mnišských celách: 9 dvoulůžkových pokojů, 11 čtyřlůžkových pokojů, 1 osmilůžkový pokoj a 24 míst v turistické noclehárně.

Konferenční prostory

Konferenční prostory s nejmodernější audio-vizuální technikou i nahrávacím studiem, maximální variabilitou a profesionálním gastronomickým zázemím. Vybírejte mezi velkým sálem Dřevníkem až pro 280 osob a několika Opatskými sály. 

Restaurace U Tří růží

Regionální pochoutky v restauraci U Tří růží přímo v broumovském klášteře. Vyhlášený je zdejší chléb, knedlíky, klobásy, pomazánky, paštiky… Otevřeno denně od 11 do 21 hodin (v pátek a sobotu do 22.30 hodin). Maximální kapacita restaurace 56 míst, samostatného sálu 72 míst, letní zahrady 40 míst.

Café Dientzenhofer

Klášterní kavárna Café Dientzenhofer se znamenitou kávou z místní pražírny, s chlebíčky, dortíky či vínem z benediktinských sklepů. Otevřeno denně od 8.30 do 19 hodin (v neděli do 18 hodin). 

Prohlídky broumovského kláštera

Prohlídky broumovského kláštera včetně nádherně zdobeného kostela sv. Vojtěcha, refektáře s unikátní kopií Turínského plátna a vzácně dochované klášterní knihovny obsahující 17 tisíc svazků knih. Okruh doplňují výstavy a kulturní programy. Otevírací doba je v dubnu až říjnu denně od 9 do 16 hodin, v listopadu až březnu denně od 10 do 15 hodin.

Odpočinek v rozsáhlé klášterní zahradě

Odpočinek v rozsáhlé klášterní zahradě, kuželky v historickém kuželníku, půjčování jízdních kol a dalších sportovních potřeb.

Krásu CHKO Broumovsko, Javořích hor, Adršpachu – kraje divokých pískovcových skal a unikátních barokních památek.

V Domě hostů najdete vše pro vaši relaxaci: kulturní obohacení, dobré jídlo i sportovní vyžití. Především ale procítíte všeobjímající ticho a boží klid broumovského kláštera, které vybízejí k rozjímání a soustředění… 

Přijeďte – těšíme se na vás!