Rezervovat

Dům hostů klášter Broumov

Ubytování a konference

Prožijte netradiční atmosféru ubytování v renovovaných mnišských celách a odhalte kouzlo klášterního komplexu ze 13. století v malebné krajině Broumovska během svatby nebo konference.  

Ubytování

Ubytujte se v jedné z nově renovovaných mnišských cel a zažijte na vlastní kůži neopakovatelnou atmosféru broumovského kláštera.                                                                                                                  

Nabízíme ubytování až pro 82 osob ve 25 nově renovovaných mnišských celách za výhodných podmínek.

Konferenční prostory

Plánujete uspořádat konferenci nebo svatbu a hledáte to pravé místo? Pak je areál broumovského kláštera to pravé místo.

Nabízíme Vám historické i moderní konferenční prostory s tím nejmodernějším konferenčním vybavením a maximální variabilitou, profesionálním gastronomickým zázemím přímo v areálu kláštera nebo klášterní zahradu.

Restaurace U Tří růží

Máte rádi dobré jídlo a oceníte originální prostředí? Přímo v areálu broumovského kláštera najdete restauraci U Tří růží, jejíž historie sahá až do dalekého 17. století.

Naše menu klade důraz na místní a klášterní kuchyni a na nejčerstvější suroviny, pocházející zejména z regionálních polí, zahrad, lesů a rybníků.

Neohříváme a nerozpékáme, ale vaříme a pečeme – na náš pečený chléb, ale také knedlíky, klobásy, pomazánky a paštiky budete ještě dlouho vzpomínat.

Maximální kapacita restaurace 56 míst, samostatný sál 72 míst, letní zahrada 40 míst.

Otevírací doba denně 11: 00 – 22:00, kontakt

Těšíme se na Vás!

Café Dietzenhofer

​Jste milovníci skvělé kávy?

Café Dientzenhofer, nacházející se v unikátním prostřední bývalého klášterního gymnázia, je oblíbeným místem místních i přespolních návštěvníků.

V naší nabídce najdete denně čerstvé obložené chleby, toasty, dorty a zejména speciální, pro nás upraženou kávu z trutnovské rodinné pražírny Kafírna.

Kromě kávy nabízíme také široký sortiment čajů, vín z Benediktinských vinných sklepů a mnoho dalšího.

Otevírací doba – denně 09:00 – 20:00

Těšíme se na Vás!