Rezervovat

Dům hostů klášter Broumov

Ubytování a konference

Prožijte netradiční atmosféru ubytování v renovovaných mnišských celách a odhalte kouzlo klášterního komplexu ze 13. století v malebné krajině Broumovska během svatby nebo konference.  

Ubytování

Ubytujte se v jedné z nově renovovaných mnišských cel a zažijte na vlastní kůži neopakovatelnou atmosféru broumovského kláštera. Nabízíme ubytování až pro 82 osob ve 25 nově renovovaných mnišských celách za výhodných podmínek.

Konferenční prostory

Pořádáte konferenci nebo svatbu a hledáte to pravé místo? Právě jste ho našli. Nabízíme historické i moderní konferenční prostory s tím nejmodernějším konferenčním vybavení, maximální variabilitou a profesionálním gastronomickým zázemím přímo v areálu národní kulturní památky.

Prohlídky broumovského kláštera

Unikátní interiéry národní kulturní památky nechávají nahlédnout do dlouhé a pozoruhodné historie kláštera, který významně formoval naši kulturu a historii. Při prohlídce kláštera uvidíte nádherně zdobený kostel sv. Vojtěcha, refektář s unikátní kopií Turínského plátna nebo vzácně dochovanou klášterní knihovnu se 17 tisíci svazky knih. 

Otevírací doba prohlídkového okruhu:

Listopad - Březen | Každý den 10:00 - 15:00

Duben - Říjen | Každý den 9:00 - 16:00

Restaurace U Tří růží

Máte rádi dobré jídlo a oceníte originální prostředí? Přímo v areálu broumovského kláštera najdete restauraci U Tří růží, jejíž historie sahá až do dalekého 17. století. Naše menu klade důraz na místní a klášterní kuchyni a na nejčerstvější suroviny, pocházející zejména z regionálních polí, zahrad, lesů a rybníků.

Neohříváme a nerozpékáme, ale vaříme a pečeme – na náš pečený chléb, ale také knedlíky, klobásy, pomazánky a paštiky budete ještě dlouho vzpomínat. Maximální kapacita restaurace 56 míst, samostatný sál 72 míst, letní zahrada 40 míst.

Otevírací doba:

PO - ČT | 11:00 - 21:00
PÁ - SO | 11:00 - 22:30
NE | 11:00 - 21:00

Těšíme se na Vás!

Café Dientzenhofer

​Jste milovníci skvělé kávy? Café Dientzenhofer, nacházející se v unikátním prostřední bývalého klášterního gymnázia, je oblíbeným místem místních i přespolních návštěvníků. V naší nabídce najdete denně čerstvé obložené chleby, toasty, dorty a zejména speciální, pro nás upraženou kávu z trutnovské rodinné pražírny Kafírna. Kromě kávy nabízíme také široký sortiment čajů, vín z Benediktinských vinných sklepů a mnoho dalšího.

Otevírací doba:

PO - SO | 8:30 - 19:00
NE | 8:30 - 18:00

Těšíme se na Vás!