Rezervovat

Konference

Chystáte se uspořádat konferenci, svatbu nebo koncert?  Areál kláštera Broumov nabízí historické i moderní prostory k pořádání všech typů společenských, kulturních, vzdělávacích a pobytových akcí jako jsou workshopy, konference, přednášky, výstavy, firemní prezentace a teambuildingy, galavečery, plesy, svatby, meditační semináře, jógové i relaxační pobyty či open air koncerty.

Konferenční sál Dřevník

Konferenční sál Dřevník se nachází přímo v klášterní zahradě a je vhodný zejména pro akce větších rozměrů – konference, divadelní představení, svatby, plesy či módní přehlídky.

Sál je vybaven nejmodernější konferenční technikou, včetně velínu s audio a video technikou a je velice variabilní. 

Předsálí nabízí recepci, šatnu, kuchyňku a toalety.

Maximální kapacita sálu až 280 hostů v divadelním uspořádání nebo 170 osob při plesovém uspořádáním se stoly po obvodu sálu a s tanečním parketem uprostřed.

Opatské sály

Preferujete historické interiéry? Pak Vám nabízíme prostory tzv. Opatských sálů, plně vybavených moderní audio-vizuální technikou, včetně nahrávacího studia. Prostory jsou tvořeny 6 místnostmi včetně spojovacích chodeb, kuchyňky a hygienického zázemí s možností občerstvení či rautu. Sály jsou bezbariérové.

Sál Anastasius Opasek s maximální kapacitou 70 osob v divadelním uspořádání s původními freskami z 18. století. Sál je vybaven i špičkovým klavírním nástrojem Petrof pro Vaše koncerty a hudební setkání.

Sál Dominik Prokop s maximální kapacitou 80 osob je rovněž zvaný Sál pěti mudrců, podle vyobrazení antických myslitelů na bohatě zdobených stěnách.

Freskové sály s více než 500m2 sálů a téměř 300m2 foyer pro až 300 osob. Prostory tvoří šest místností včetně spojovacích chodeb, kuchyňky a hygienického zázemí. Sály jsou přístupné i bezbariérově, pomocí výtahu.

Kreslírna je větší sál s kapacitou až 80 osob, v budově bývalého klášterního gymnázia, které zažilo i pravidelnou školní docházku spisovatele Aloise Jiráska či Arnošta z Pardubic.

Nahrávací studio je plně vybavené profesionální studio, které je využíváno pro nahrávání hudebních děl i mluveného slova a jejich následnou postprodukci. Součástí nabídky je možnost pronájmu přilehlých sálů, které jsou přímo napojeny na režii studia, nebo Baletního tanečního sálu, který je standardně vybaveným sálem se zrcadly a tyčí pro 15 tanečníků.